AH50600V05000FE
OhmiteOhmite
AH50600V05000FE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AH50600V05000FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua ALUMINUM EXTRUSION 5"
Ngā Rauemi: AH50600V05000FE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AH50600V05000FE
Tau Wae AH50600V05000FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga ALUMINUM EXTRUSION 5" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3581 pcs Pepa Raraunga AH50600V05000FE.pdf
Whānui 3.924" (99.67mm) Momo Board Level, Vertical, Extrusion
Resistance Resistance @ Natural 1.30°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Rectangular, Fins Raupapa HS
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga Aluminum Housed Resistor
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi Whakaoti Unfinished
Tuhinga Aluminum Alloy Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 5.000" (127.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 1.210" (30.73mm) Taimana -