850F25KE
OhmiteOhmite
850F25KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 850F25KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 25K OHM 1% 50W
Ngā Rauemi: 850F25KE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 850F25KE
Tau Wae 850F25KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 25K OHM 1% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13992 pcs Pepa Raraunga 850F25KE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm) Raupapa Metal-Mite®89
Tuhinga 25 kOhms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor