810F50KE
OhmiteOhmite
810F50KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 810F50KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 50K OHM 1% 10W
Ngā Rauemi: 810F50KE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 810F50KE
Tau Wae 810F50KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 50K OHM 1% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11499 pcs Pepa Raraunga 810F50KE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm) Raupapa Metal-Mite®89
Tuhinga 50 kOhms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa OH810F50KE
OH810F50KE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 kOhms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound