605SJR00200E
OhmiteOhmite
605SJR00200E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 605SJR00200E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.002 OHM 5% 1/2W L BEND
Ngā Rauemi: 605SJR00200E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 605SJR00200E
Tau Wae 605SJR00200E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.002 OHM 5% 1/2W L BEND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4480 pcs Pepa Raraunga 605SJR00200E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.551" L x 0.205" W (14.00mm x 5.20mm)
Raupapa 60S Tuhinga 2 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Strip, L Bend Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element Te hanganga Metal Element
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
605SJR00200
605SJR00200
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.002 OHM 5% 1/2W L BEND