40/70MNJ100RDE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40/70MNJ100RDE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 100 OHM 5% 70W
Ngā Rauemi: 40/70MNJ100RDE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40/70MNJ100RDE
Tau Wae 40/70MNJ100RDE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 5% 70W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6295 pcs Pepa Raraunga 40/70MNJ100RDE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Rahi / Rahi 2.563" L x 0.750" W (65.10mm x 19.05mm) Raupapa Metalohm
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 70W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa OH40/70MNJ100RDE
OH40/70MNJ100RDE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.750" (19.05mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 70W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound