312-12T3E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 312-12T3E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 12POS 30A 300V
Ngā Rauemi: 312-12T3E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 150 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 312-12T3E
Tau Wae 312-12T3E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 12POS 30A 300V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150 pcs Pepa Raraunga 312-12T3E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa 312
Pihanga Whakapae Paepae - Ētahi Ingoa OH312-12T3E
OH312-12T3E-ND
Te Kaha Mahi 35 ~ 81gfm Tau o nga Tauranga 12
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1 Te maha o nga Peke 3
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 12 Position SP12T 30A (AC/DC) 300VAC Panel Mount Te Whakaaro i muri i te Paepae 177.80mm
Whakatauranga onamata 30A (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Whakautu Whakamutunga -
Waehe ma te Poraka SP12T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 28.58mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
312-3E
312-3E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 3POS 30A 300V
I roto i te taonga: 623 pcs
Tikiake: 312-3E.pdf
RFQ
312-3T2
312-3T2
Kaihanga: Ohmite
I roto i te taonga: 5851 pcs
Tikiake: 312-3T2.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M E-A-RSOFT FX UNCO 1=1PAIR
I roto i te taonga: 536688 pcs
Tikiake:
312-3
I roto i te taonga: 573 pcs
Tikiake: 312-3.pdf
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: CIRC-O-GIDE SNAP 0.312X0.236" BK
Tikiake: 312-187.pdf
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 12POS 30A 300V
Tikiake: 312-12T2.pdf
I roto i te taonga: 541 pcs
Tikiake: 312-12E.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M E-A-RSOFT FX CORD 1=1PAIR
Tikiake:
312-12T2E
312-12T2E
I roto i te taonga: 206 pcs
Tikiake: 312-12T2E.pdf
Kaihanga: Bivar, Inc.
312-12T3
312-12T3
Tikiake: 312-12T3.pdf
Whakaahuatanga: MOUNT RECT CAPACITORS 0.140"
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel