25J1K25E
OhmiteOhmite
25J1K25E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25J1K25E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1.25K OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 25J1K25E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25J1K25E
Tau Wae 25J1K25E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 1.25K OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71436 pcs Pepa Raraunga 25J1K25E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.276" Dia x 1.016" L (7.00mm x 25.80mm)
Raupapa 20 Tuhinga 1.25 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.25 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Ngā Hua e hāngai ana
25J1K1
25J1K1
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 1.1K OHM 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 4326 pcs
Tikiake: 25J1K1.pdf
RFQ
25J1K8
25J1K8
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 1.8K OHM 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 59036 pcs
Tikiake: 25J1K8.pdf
RFQ
25J1K5
25J1K5
Whakaahuatanga: RES 1.5K OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J1K5.pdf
25J1K0
25J1K0
Whakaahuatanga: RES 1K OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J1K0.pdf
25J1K2
25J1K2
Whakaahuatanga: RES 1.2K OHM 5W 5% AXIAL