25J17K5E
OhmiteOhmite
25J17K5E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25J17K5E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 17.5K OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 25J17K5E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25J17K5E
Tau Wae 25J17K5E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 17.5K OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51086 pcs Pepa Raraunga 25J17K5E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.276" Dia x 1.016" L (7.00mm x 25.80mm)
Raupapa 20 Tuhinga 17.5 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 17.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
25J18K
25J18K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 18K OHM 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 5442 pcs
Tikiake: 25J18K.pdf
RFQ
25J180E
25J180E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 180 OHM 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 94976 pcs
Tikiake: 25J180E.pdf
RFQ
25J18KE
25J18KE
Tikiake: 25J18KE.pdf
25J17K5
25J17K5
Whakaahuatanga: RES 17.5K OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J17K5.pdf
25J18R
25J18R
Whakaahuatanga: RES 18 OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J18R.pdf
25J15RE
25J15RE
Whakaahuatanga: RES 15 OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J15RE.pdf
25J18RE
25J18RE
Tikiake: 25J18RE.pdf
25J16K
25J16K
Whakaahuatanga: RES 16K OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J16K.pdf
25J15KE
25J15KE
Whakaahuatanga: RES 15K OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J15KE.pdf
25J15R
25J15R
Tikiake: 25J15R.pdf
25J16KE
25J16KE
Tikiake: 25J16KE.pdf
25J180
25J180
Tikiake: 25J180.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel