25J12K5E
OhmiteOhmite
25J12K5E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25J12K5E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 12.5K OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 25J12K5E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25J12K5E
Tau Wae 25J12K5E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 12.5K OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52560 pcs Pepa Raraunga 25J12K5E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.276" Dia x 1.016" L (7.00mm x 25.80mm)
Raupapa 20 Tuhinga 12.5 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 12.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
25J120
25J120
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 120 OHM 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 80902 pcs
Tikiake: 25J120.pdf
RFQ
25J120E
25J120E
Kaihanga: Ohmite
I roto i te taonga: 73566 pcs
Tikiake: 25J120E.pdf
RFQ
25J12K
25J12K
Whakaahuatanga: RES 12K OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J12K.pdf
25J12K5
25J12K5
Whakaahuatanga: RES 12.5K OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J12K5.pdf
25J12RE
25J12RE
Whakaahuatanga: RES 12 OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J12RE.pdf
25J12KE
25J12KE
Tikiake: 25J12KE.pdf
25J150
25J150
Whakaahuatanga: RES 150 OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J150.pdf
25J13K5
25J13K5
Whakaahuatanga: RES 13.5K OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J13K5.pdf
25J125
25J125
Whakaahuatanga: RES 125 OHM 5W 5% AXIAL
Tikiake: 25J125.pdf
25J12R
25J12R
Tikiake: 25J12R.pdf
25J13K5E
25J13K5E