LW V18G-R2S2-3K5L
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LW V18G-R2S2-3K5L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LW V18G-R2S2-3K5L
Kaihanga / Waitohu: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Whakaahuatanga hua LED WHITE SMD R/A
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW V18G-R2S2-3K5L
Tau Wae LW V18G-R2S2-3K5L Kaihanga OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5740 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) - Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.80mm L x 1.20mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0704 (1810 Metric) Ētahi Ingoa 475-2786-2
Q65110A1923
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Whakatauranga a Millicandela - Whakaaetanga Maama -
Mahinga Rangata / Rahi - Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.55mm