LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18
Kaihanga / Waitohu: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Whakaahuatanga hua LED 623NM RED OSLON SSL SMD
Ngā Rauemi: LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18
Tau Wae LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18 Kaihanga OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 74137 pcs Pepa Raraunga LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18.pdf
Waimotu 626nm (620nm ~ 632nm) Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.15V
Tirohia te Angle 80° Tuhinga o mua o te Whakanui 9.6°C/W
Temperature - Whakamātautau 25°C Pūrere Pūrere Whakarato SMD
Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Raupapa OSLON® SSL 80
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1212 (3030 Metric)
Ētahi Ingoa 475-3140-1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 85 lm/W
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.092" (2.33mm)
Tono - Whakamātau 350mA Anei - Max 1A