LG T67F-R1T1-24
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LG T67F-R1T1-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LG T67F-R1T1-24
Kaihanga / Waitohu: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Ngā Rauemi: LG T67F-R1T1-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LG T67F-R1T1-24
Tau Wae LG T67F-R1T1-24 Kaihanga OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 361253 pcs Pepa Raraunga LG T67F-R1T1-24.pdf
Waimotu - Tae 572nm Waimurere - Mana 570nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-PLCC Rahi / Rahi 3.20mm L x 2.80mm W
Raupapa TOPLED Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-PLCC Ētahi Ingoa 475-3413-2
LG T67F-R1T1-24-ND
Q65111A1826
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Whakatauranga a Millicandela 234mcd Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 2.40mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 2.10mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 570nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-PLCC Tono - Whakamātau 20mA