HDSP2114S
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HDSP2114S
Kaihanga / Waitohu: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Whakaahuatanga hua DISPLAY 8CHAR .200" HI EFF GREEN
Ngā Rauemi: HDSP2114S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDSP2114S
Tau Wae HDSP2114S Kaihanga OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5708 pcs Pepa Raraunga HDSP2114S.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) - Rahi / Rahi 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Raupapa Intelligent Display® Ētahi Ingoa Q68000A8564
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Whakatauranga a Millicandela 510µcd
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hononga Roto -
Atanga Parallel, 8-Bit Whakaahuatanga Taipitopito Dot Matrix Display Module 5 x 7 Green Parallel, 8-Bit 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)