GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1-700-R18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1-700-R18
Kaihanga / Waitohu: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Whakaahuatanga hua LED OSLON WARM WHITE 3500K
Ngā Rauemi: GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1-700-R18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1-700-R18
Tau Wae GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1-700-R18 Kaihanga OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 91284 pcs Pepa Raraunga GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1-700-R18.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.8V Tirohia te Angle 120°
Tuhinga o mua o te Whakanui 2.1°C/W Pūrere Pūrere Whakarato SMD
Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Raupapa OSLON® Square
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1212 (3030 Metric)
Ētahi Ingoa 475-3264-2
GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1
GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1-700-R18-ND
GW CSSRM2.PM-MFN2-XX56-1-ND
Q65112A0210
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 145 lm/W
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.088" (2.24mm)
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting OSLON® Square White, Warm 3500K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) Tono - Whakamātau 700mA
Anei - Max 1.8A Tae White, Warm