| Tau Wae | GW CSSRM1.PC-MSMU-5R8T-1-700-R18 | Kaihanga | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 58753 pcs | Pepa Raraunga | GW CSSRM1.PC-MSMU-5R8T-1-700-R18.pdf |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 2.9V | Tirohia te Angle | 120° |
| Tuhinga o mua o te Whakanui | 3°C/W | Pūrere Pūrere Whakarato | SMD |
| Rahi / Rahi | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | Raupapa | OSLON® Square |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Paa / Case | 1212 (3030 Metric) |
Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 2 (1 Year) | Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau | 124 lm/W |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Teitei - Tae (Max) | 0.077" (1.95mm) |
| Whakaahuatanga Taipitopito | LED Lighting OSLON® Square White, Warm 3000K 2.9V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) | Tono - Whakamātau | 700mA |
| Anei - Max | 1.8A | Tae | White, Warm |