GW CSSRM1.PC-MFNQ-5H7I-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GW CSSRM1.PC-MFNQ-5H7I-1-700-R18
Kaihanga / Waitohu: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Whakaahuatanga hua LED OSLON SMD
Ngā Rauemi: GW CSSRM1.PC-MFNQ-5H7I-1-700-R18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GW CSSRM1.PC-MFNQ-5H7I-1-700-R18
Tau Wae GW CSSRM1.PC-MFNQ-5H7I-1-700-R18 Kaihanga OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 4513 pcs Pepa Raraunga GW CSSRM1.PC-MFNQ-5H7I-1-700-R18.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.8V Tirohia te Angle 120°
Tuhinga o mua o te Whakanui 3°C/W Pūrere Pūrere Whakarato SMD
Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Raupapa OSLON® Square
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1212 (3030 Metric)
Ētahi Ingoa GW CSSRM1.PC-MFNQ-5H7I-1-700-R18-ND
Q65111A8790
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 153 lm/W
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.077" (1.95mm)
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting OSLON® Square White, Cool 5000K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) Tono - Whakamātau 700mA
Anei - Max 1.8A Tae White, Cool