GD DASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GD DASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX
Kaihanga / Waitohu: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DURIS SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GD DASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX
Tau Wae GD DASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX Kaihanga OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5124 pcs Pepa Raraunga
Waimotu 450nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.95V
Tirohia te Angle 105° Temperature - Whakamātautau 25°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Raupapa DURIS® P 5 Paa / Case 1009 (2622 Metric)
Ētahi Ingoa GDDASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX
Q65112A2459
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Tono - Whakamātau 100mA Anei - Max 250mA