42400-4-SW
O.C. White Co.O.C. White Co.
42400-4-SW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 42400-4-SW
Kaihanga / Waitohu: O.C. White Co.
Whakaahuatanga hua LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP
Ngā Rauemi: 42400-4-SW.pdf
Waehere Stock 223 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 42400-4-SW
Tau Wae 42400-4-SW Kaihanga O.C. White Co.
Whakaahuatanga LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 223 pcs Pepa Raraunga 42400-4-SW.pdf
Taumaha - Tuhinga 100 ~ 240V
Raupapa Green-Lite™ Ētahi Ingoa 1844-1028
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Mahinga Rangata / Rahi 4 Diopter (2x), 6.00" (152.40mm) Diameter
Momo rama / Momo Lamp, Magnifier Raina Rita -
Tae White Pupuhi LED, White
Whawhai 43.00" (1092.2mm)