NRF24LU1P-O17Q32-R7
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24LU1P-O17Q32-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRF24LU1P-O17Q32-R7
Kaihanga / Waitohu: Nordic Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Ngā Rauemi: NRF24LU1P-O17Q32-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRF24LU1P-O17Q32-R7
Tau Wae NRF24LU1P-O17Q32-R7 Kaihanga Nordic Semiconductor
Whakaahuatanga IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39010 pcs Pepa Raraunga NRF24LU1P-O17Q32-R7.pdf
Tuhinga o mua 4 V ~ 5.25 V Momo TxRx + MCU
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI, UART, USB
Whakaaroaro -94dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga - Mana - Whakaputa 0dBm
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika GFSK Rahi Mahara 17kB OTP, 2kB SRAM
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
GPIO 6 Rautanga 2.4GHz
Whakaahuatanga Taipitopito IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad Tau Raraunga (Max) 12Mbps
Anei - Whakawhiti 11.1mA I teie nei - Te fariiraa 12.9mA ~ 13.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NRF24Z1-REEL
NRF24Z1-REEL
Kaihanga: Nordic Semiconductor
Whakaahuatanga: IC RF TXRX ISM>1GHZ 36-VFQFN
I roto i te taonga: 40968 pcs
Tikiake: NRF24Z1-REEL.pdf
RFQ
NRF24LU1P-F32Q32-T
NRF24LU1P-F32Q32-T
Kaihanga: Nordic Semiconductor
Whakaahuatanga: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
I roto i te taonga: 28093 pcs
Tikiake: NRF24LU1P-F32Q32-T.pdf
RFQ
NRF24LU1P-O17Q32-R
NRF24LU1P-O17Q32-R