NRF24LE1-O17Q24-R7
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24LE1-O17Q24-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRF24LE1-O17Q24-R7
Kaihanga / Waitohu: Nordic Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 24-VFQFN
Ngā Rauemi: NRF24LE1-O17Q24-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRF24LE1-O17Q24-R7
Tau Wae NRF24LE1-O17Q24-R7 Kaihanga Nordic Semiconductor
Whakaahuatanga IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 24-VFQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37605 pcs Pepa Raraunga NRF24LE1-O17Q24-R7.pdf
Tuhinga o mua 1.9 V ~ 3.6 V Momo TxRx + MCU
Raupapa - Ngā Waehere Serial I²C, SPI, UART
Whakaaroaro -94dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga - Mana - Whakaputa 0dBm
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-VFQFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika GFSK Rahi Mahara 16kB OTP, 1kB SRAM
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
GPIO 7 Rautanga 2.4GHz
Whakaahuatanga Taipitopito IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 24-VFQFN Exposed Pad Tau Raraunga (Max) 2Mbps
Anei - Whakawhiti 6.8mA ~ 11.1mA I teie nei - Te fariiraa 12.4mA ~ 13.3mA