NRF24AP1
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
Nordic Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRF24AP1
Kaihanga / Waitohu: Nordic Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC RF TXRX ISM>1GHZ 24-VQFN
Ngā Rauemi: NRF24AP1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
490 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRF24AP1
Tau Wae NRF24AP1 Kaihanga Nordic Semiconductor
Whakaahuatanga IC RF TXRX ISM>1GHZ 24-VQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16930 pcs Pepa Raraunga NRF24AP1.pdf
Tuhinga o mua 1.9 V ~ 3.6 V Momo TxRx Only
Raupapa - Ngā Waehere Serial USART
Whakaaroaro -80dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga ANT™ Mana - Whakaputa 0dBm
Packaging Tray Paa / Case 24-VQFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika GFSK Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Whakaahuatanga Taipitopito IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 24-VQFN Exposed Pad
Tau Raraunga (Max) 1Mbps Anei - Whakawhiti 13mA ~ 16mA
I teie nei - Te fariiraa 22mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NRF24AP1-REEL
NRF24AP1-REEL
Kaihanga: Nordic Semiconductor
Whakaahuatanga: IC RF TXRX ISM>1GHZ 24-VQFN