977-037-020R121
NorCompNorComp
977-037-020R121 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 977-037-020R121
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua BACKSHELL DB37 METALIZED PLASTIC
Ngā Rauemi: 1.977-037-020R121.pdf2.977-037-020R121.pdf3.977-037-020R121.pdf4.977-037-020R121.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 977-037-020R121
Tau Wae 977-037-020R121 Kaihanga NorComp
Te whakangungu Shielded Raupapa 977
Te whakanoho Nickel over Copper Ētahi Ingoa 937GME
977037020R121
Tau o nga Tauranga 37 Tuhinga Plastic, Metallized
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Pūmārō Assembly Hardware, Strain Relief Ngā āhuatanga Mating Screws 4-40, Sealed
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180° Shielded Tae Silver
Momo Tae Round Waea Kawe 180°
Momo Accessory Two Piece Backshell
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
977-2
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: CABLE 4COND 23AWG BLACK 2'
I roto i te taonga: 1804 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB50 PLAIN PLASTIC
I roto i te taonga: 5579 pcs
Tikiake: 977-050-010-031.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB37 METALIZED PLASTIC
Tikiake: 977-037-020-121.pdf
Whakaahuatanga: CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY
977-050-020R121
977-050-020R121
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB50 METALIZED PLASTIC
Tikiake: 977-050-020R121.pdf
977-025-010R031
977-025-010R031
Whakaahuatanga: CONN BACKSHELL 25POS 180DEG GRAY
Tikiake: 977-025-010R031.pdf
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
Tikiake: 977-025-020R121.pdf
Tikiake: 977-037-010R031.pdf
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: 3 #22 PP SHLD PVC
I roto i te taonga: 138 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel