974-037-020R121
NorCompNorComp
974-037-020R121 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 974-037-020R121
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua BACKSHELL DB37 METAL PLAST 40DEG
Ngā Rauemi: 1.974-037-020R121.pdf2.974-037-020R121.pdf3.974-037-020R121.pdf4.974-037-020R121.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 974-037-020R121
Tau Wae 974-037-020R121 Kaihanga NorComp
Te whakangungu Shielded Raupapa 974
Te whakanoho Nickel over Copper Ētahi Ingoa 974-37MP40E
974037020R121
Tau o nga Tauranga 37 Tuhinga Plastic, Metallized
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Pūmārō Assembly Hardware, Strain Relief Ngā āhuatanga Mating Screws 4-40, Sealed
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Two Piece Backshell Connector Silver 40° Shielded Tae Silver
Momo Tae Round Waea Kawe 40°
Momo Accessory Two Piece Backshell
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB37 METAL PLAST 40DEG
I roto i te taonga: 4145 pcs
Tikiake: 974-037-020-121.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: BACKSHELL BB50 40 DEGREE CABLE
I roto i te taonga: 4395 pcs
Tikiake: 974-050-020-121.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB37 BLACK PLAST 40DEG
974-050-020R121
974-050-020R121
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB50 40DEG METALZ PLAS
Tikiake: 974-050-020R121.pdf
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 18AWG CHROME 500'
I roto i te taonga: 365 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB25 METAL PLAST 40DEG
Tikiake: 974-025-020R121.pdf
974-037-010R011
974-037-010R011
Tikiake: 974-037-010R011.pdf
9740
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH-WELD EPX HAND APPLICATOR
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB25 BLACK PLAST 40DEG
Tikiake: 974-025-010R011.pdf
Whakaahuatanga: BACKSHELL 40 ENTRY 50POS BLACK
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 1PR 18AWG
I roto i te taonga: 161 pcs
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel