955-25-SR-9-12
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 955-25-SR-9-12
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CABLE CLAMP FOR DB25
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 955-25-SR-9-12
Tau Wae 955-25-SR-9-12 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 19784 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Ētahi Ingoa Q6898093
Tau o nga Tauranga 25 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related D-Sub Connectors Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Cable Clamp For D-Sub Connectors Momo Accessory Cable Clamp
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
I roto i te taonga: 97809 pcs
Tikiake: 95501-6890.pdf
RFQ
955-025-030R121
955-025-030R121
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: BACKSHELL 25POS Q-LOCK DIECAST
I roto i te taonga: 6100 pcs
Tikiake: 955-025-030R121.pdf
RFQ
955-09-SR-4-7
955-09-SR-4-7
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: STRN RLF 955-009 BS 4-7MM
Tikiake: 955-09-SR-4-7.pdf
Whakaahuatanga: BACKSHELL 37POS Q-LOCK DIECAST
Tikiake: 955-037-030R121.pdf
955-037-010R011
955-037-010R011
Whakaahuatanga: BACKSHELL 37POS Q-LOCK PLAS BLK
Tikiake: 955-037-010R011.pdf
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 50PR 24AWG SHLD
I roto i te taonga: 39 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: BACKSHELL 37POS Q-LOCK MET PLAS
955-15-SR-7-10
955-15-SR-7-10
Whakaahuatanga: STRN RLF 955-015 BS 7-10MM
Tikiake: 955-15-SR-7-10.pdf
Kaihanga: Belden
I roto i te taonga: 4 pcs
Tikiake:
I roto i te taonga: 10 pcs
955-37-SR-11-14
955-37-SR-11-14
Whakaahuatanga: STRN RLF 955-037 BS 11-14MM
Tikiake: 955-37-SR-11-14.pdf
9550
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: MACH SCREW FLAT SLOTTED #10-32
Tikiake: 9550.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel