860RD04-113R004
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 860RD04-113R004
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 4POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: 860RD04-113R004.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 860RD04-113R004
Tau Wae 860RD04-113R004 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 4POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 10613 pcs Pepa Raraunga 860RD04-113R004.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 125V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M12-4 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Nickel Raupapa M12
Packaging Tray Ētahi Ingoa NOR1794
Whakatakotoranga D Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Kōkuhu Rauemi Polybutylene Terephthalate (PBT) Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 10.0µin (0.25µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Industrial, Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
860L-860-0960110
860L-860-0960110
Kaihanga: Bomar (Winchester Electronics)
Whakaahuatanga: PATCH CORD, MINIATURE SIZE, 8'
I roto i te taonga: 3741 pcs
Tikiake: 860L-860-0960110.pdf
RFQ
860W
860W
Kaihanga: PanaVise
Whakaahuatanga: CCTV TRI-FOOT BASE -WHITE
I roto i te taonga: 20393 pcs
Tikiake: 860W.pdf