858-012-203RSU1
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 858-012-203RSU1
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 858-012-203RSU1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 858-012-203RSU1
Tau Wae 858-012-203RSU1 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 10253 pcs Pepa Raraunga 858-012-203RSU1.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 30V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M12-12 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Nickel Raupapa M12
Packaging Tray Whakatakotoranga A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Kōkuhu Rauemi Polybutylene Terephthalate (PBT) Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 1A