822B019-173L701
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 822B019-173L701
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 822B019-173L701.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 822B019-173L701
Tau Wae 822B019-173L701 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1171 pcs Pepa Raraunga 822B019-173L701.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 280V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru - Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Nickel Raupapa QUIK-LOQ™ 822B
Packaging Tray Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -40°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyphenylene Sulfide (PPS) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 7.00µin (0.178µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black, Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.248" ~ 0.283" (6.30mm ~ 7.20mm)