780-M15-213R051
NorCompNorComp
780-M15-213R051 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 780-M15-213R051
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.780-M15-213R051.pdf2.780-M15-213R051.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
36 pcs
72 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 780-M15-213R051
Tau Wae 780-M15-213R051 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15089 pcs Pepa Raraunga 1.780-M15-213R051.pdf2.780-M15-213R051.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa Seal-D 780-M
Packaging Tray Ētahi Ingoa 780M15213R051
NOR1084
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal