774-E25-213R001
NorCompNorComp
774-E25-213R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 774-E25-213R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.774-E25-213R001.pdf2.774-E25-213R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 774-E25-213R001
Tau Wae 774-E25-213R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6548 pcs Pepa Raraunga 1.774-E25-213R001.pdf2.774-E25-213R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa Seal-D 774-E
Packaging Tray Ētahi Ingoa 774E25213R001
NOR1175
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae White
Te Whakauru Backset 0.370" (9.40mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
774-E25-113R011
774-E25-113R011
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 12795 pcs
Tikiake: 774-E25-113R011.pdf
RFQ
774-E15-213R461
774-E15-213R461
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 9801 pcs
Tikiake: 774-E15-213R461.pdf
RFQ
7740
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RST 3-RKMV 3-341/1 M
Tikiake:
774-E25-213R141
774-E25-213R141
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Tikiake: 774-E25-213R141.pdf
774-E25-113R001
774-E25-113R001
Tikiake: 774-E25-113R001.pdf
77404W 0101000
77404W 0101000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 4COND 14AWG HI FLEX
I roto i te taonga: 37 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Tikiake: 774-E25-113R461.pdf
7740
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ANTI-SLIP GRAY 2"X 20YDS
Tikiake: 7740.pdf
77404W 010100
77404W 010100