772-E25-213R001
NorCompNorComp
772-E25-213R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 772-E25-213R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.772-E25-213R001.pdf2.772-E25-213R001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 772-E25-213R001
Tau Wae 772-E25-213R001 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 12350 pcs Pepa Raraunga 1.772-E25-213R001.pdf2.772-E25-213R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa Seal-D 772-E
Packaging Tray Ētahi Ingoa 772E25213R001
NOR1011
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae White
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
772-E25-103R011
772-E25-103R011
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 10574 pcs
Tikiake: 772-E25-103R011.pdf
RFQ
77201C
77201C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: PULSE XFMR 1:1 1MH