200-015-213L537
NorCompNorComp
200-015-213L537 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 200-015-213L537
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 200-015-213L537.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200-015-213L537
Tau Wae 200-015-213L537 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94811 pcs Pepa Raraunga 200-015-213L537.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 200
Packaging - Ētahi Ingoa NOR1731
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (4-40) Ngā āhuatanga Board Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A
I roto i te taonga: 5669 pcs
Tikiake: 200-015-262-001.pdf
RFQ
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: LENS D18 ORANGE OPAQUE
I roto i te taonga: 36887 pcs
Tikiake:
RFQ
200
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HOLDER BATTERY 4CELL D ALUMINUM
Tikiake: 200.pdf
200-015-213L009
200-015-213L009
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Tikiake: 200-015-213L009.pdf
200-015-213L007
200-015-213L007
Tikiake: 200-015-213L007.pdf
Kaihanga: Android Things
Whakaahuatanga: ANDROID THINGS STARTER KIT
I roto i te taonga: 431 pcs
Tikiake:
200
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: MEDIUM 6V 2W SOLAR PANEL - 2.0 W
Tikiake: 200.pdf
200-015-213L569
200-015-213L569
Tikiake: 200-015-213L569.pdf
200-015-213L567
200-015-213L567
Tikiake: 200-015-213L567.pdf
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: FRONT BEZEL 24X24 BLACK WITH ANT
200-015-263R001
200-015-263R001