198-026-213L001
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 198-026-213L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.198-026-213L001.pdf2.198-026-213L001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 198-026-213L001
Tau Wae 198-026-213L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17713 pcs Pepa Raraunga 1.198-026-213L001.pdf2.198-026-213L001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 198
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
I roto i te taonga: 5260 pcs
Tikiake: 198-026-213-031.pdf
RFQ
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: TS35/81 DIN RAIL FOR TK1111 ABOX
I roto i te taonga: 17700 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: TS35-106 DIN RAIL FOR TG1208 ENC
Tikiake:
Kaihanga: NorComp
Tikiake: 198-026-213-551.pdf
Whakaahuatanga: TS35-68 DIN RAIL FOR TG88 ENCLOS
198-015-213L001
198-015-213L001
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Tikiake: 198-015-213L001.pdf