195-015-213L001
NorCompNorComp
195-015-213L001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 195-015-213L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.195-015-213L001.pdf2.195-015-213L001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 195-015-213L001
Tau Wae 195-015-213L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42809 pcs Pepa Raraunga 1.195-015-213L001.pdf2.195-015-213L001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 195
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
I roto i te taonga: 4667 pcs
Tikiake: 195-015-213-001.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT