191-037-213L551
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 191-037-213L551
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.191-037-213L551.pdf2.191-037-213L551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 191-037-213L551
Tau Wae 191-037-213L551 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 46607 pcs Pepa Raraunga 1.191-037-213L551.pdf2.191-037-213L551.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 191
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyester Thermoplastic
Feature Feature Housing/Shell (4-40) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 5431 pcs
Tikiake: 191-037-213-571.pdf
RFQ
191-037-213L591
191-037-213L591
Kaihanga: NorComp
I roto i te taonga: 48580 pcs
Tikiake: 191-037-213L591.pdf
RFQ
191-037-223R001
191-037-223R001
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Tikiake: 191-037-223R001.pdf
Tikiake: 191-037-213-001.pdf
191-037-213L561
191-037-213L561
Tikiake: 191-037-213L561.pdf
191-037-213L001
191-037-213L001
Tikiake: 191-037-213L001.pdf
Kaihanga: American Hakko Products, Inc.
Whakaahuatanga: SENSOR,SET OF 10,LEAD FREE SOLDE
Tikiake:
191-037-213L571
191-037-213L571
Tikiake: 191-037-213L571.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel