190-025-163R001
NorCompNorComp
190-025-163R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 190-025-163R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25P SMD R/A SLDR
Ngā Rauemi: 1.190-025-163R001.pdf2.190-025-163R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
2502 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 190-025-163R001
Tau Wae 190-025-163R001 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 37416 pcs Pepa Raraunga 1.190-025-163R001.pdf2.190-025-163R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 300V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 190
Packaging Tube Ētahi Ingoa 190-025-163R001-ND
190-25MA
190025163R001
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Board Edge, Surface Mount, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T Feature Feature Housing/Shell (4-40)
Ngā āhuatanga Board Guide, Board Lock, Grounding Indents, Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
190-009-263R001
190-009-263R001
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN DSUB RCPT 9POS SMD R/A SLDR
I roto i te taonga: 73934 pcs
Tikiake: 190-009-263R001.pdf
RFQ
190-025-213L539
190-025-213L539
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 23389 pcs
Tikiake: 190-025-213L539.pdf
RFQ
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: TKLS-SB ENC. LID SCREW FOR TK- L
Tikiake:
190-025-213L537
190-025-213L537
Tikiake: 190-025-213L537.pdf
190-025-213L009
190-025-213L009
Tikiake: 190-025-213L009.pdf
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: TKLS-LB ENC. LID SCREW FOR TK-HI
Tikiake:
Whakaahuatanga: TKLS-SG ENC. LID SCREWS FOR TK-
190-025-213L567
190-025-213L567
Tikiake: 190-025-213L567.pdf
Whakaahuatanga: TKLS-LG ENC. LID SCREW FOR TK- H
190-025-213L007
190-025-213L007
Tikiake: 190-025-213L007.pdf
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25P SMD R/A SLDR
Tikiake: 190-025-162-001.pdf
190-025-213L569
190-025-213L569
Tikiake: 190-025-213L569.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel