189-037-513R691
NorCompNorComp
189-037-513R691 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 189-037-513R691
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 189-037-513R691.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 189-037-513R691
Tau Wae 189-037-513R691 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12856 pcs Pepa Raraunga 189-037-513R691.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C); 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 189
Packaging Tray Ētahi Ingoa 189-337FFE
189037513R691
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2, 2
Tau o nga Tauranga 37, 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA9T), Nylon 9T Feature Feature Housing/Shell (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock, Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 37, 37 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā Stamped
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub - Stacked
Tae Black Te Whakauru Backset 0.318" (8.08mm)