181-015-213R961
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 181-015-213R961
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 181-015-213R961.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
540 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 181-015-213R961
Tau Wae 181-015-213R961 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26921 pcs Pepa Raraunga 181-015-213R961.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 181
Packaging Tray Ētahi Ingoa Q4978304A
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Ground Strap, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset 0.350" (8.89mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
181-026-113R171
181-026-113R171
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 24804 pcs
Tikiake: 181-026-113R171.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp