180-M15-203L001
NorCompNorComp
180-M15-203L001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 180-M15-203L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 180-M15-203L001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
110 pcs
330 pcs
550 pcs
1100 pcs
2530 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 180-M15-203L001
Tau Wae 180-M15-203L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32516 pcs Pepa Raraunga 180-M15-203L001.pdf
Waea Wire 24-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 180-M, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 180-M1501FN
180M15203L001
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A