180-078-213R051
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 180-078-213R051
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 180-078-213R051.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 180-078-213R051
Tau Wae 180-078-213R051 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9179 pcs Pepa Raraunga 180-078-213R051.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 180
Packaging Bulk Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 78
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT) Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock, Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
180-078-271L020
180-078-271L020
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN DB78 FMALE HD CRIMP Y-CHROM
I roto i te taonga: 14255 pcs
Tikiake: 180-078-271L020.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT