179-037-513R571
NorCompNorComp
179-037-513R571 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 179-037-513R571
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 1.179-037-513R571.pdf2.179-037-513R571.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 179-037-513R571
Tau Wae 179-037-513R571 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10478 pcs Pepa Raraunga 1.179-037-513R571.pdf2.179-037-513R571.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C); 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 179
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1237FFE
179037513R571
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2, 2
Tau o nga Tauranga 37, 37 Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA9T), Nylon 9T Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock, Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 37, 37 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā Stamped
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub - Stacked
Tae Black Te Whakauru Backset 0.318" (8.08mm)