177-037-210-S61
Hua Hua
Tau Wae: 177-037-210-S61
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 177-037-210-S61.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 177-037-210-S61
Tau Wae 177-037-210-S61 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4195 pcs Pepa Raraunga 177-037-210-S61.pdf
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa 177
Packaging - Ētahi Ingoa 177037210S61
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyester, Glass Filled
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Board Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset 0.590" (14.99mm)
Ngā Hua e hāngai ana
177-037-210-S81
177-037-210-S81
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 5047 pcs
Tikiake: 177-037-210-S81.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 4307 pcs
Tikiake: 177-037-112-361.pdf
RFQ
Tikiake: 177-037-112-371.pdf
177-037-210-S71
177-037-210-S71
Tikiake: 177-037-210-S71.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel