174-E50-213R001
NorCompNorComp
174-E50-213R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 174-E50-213R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.174-E50-213R001.pdf2.174-E50-213R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 174-E50-213R001
Tau Wae 174-E50-213R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6759 pcs Pepa Raraunga 1.174-E50-213R001.pdf2.174-E50-213R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 174-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1174-150FEA
174E50213R001
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae White Te Whakauru Backset 0.370" (9.40mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
174-E50-212-001
174-E50-212-001
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER