| Tau Wae | 174-E37-211-141 | Kaihanga | NorComp |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 9020 pcs | Pepa Raraunga | 174-E37-211-141.pdf |
| Waea Wire | - | Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder | Rahi Rahi, Tahora Hononga | 4 (DC, C) |
| Rauemi Tae, Whakaoti | Steel, Yellow Chromate Plated | Raupapa | 174-E |
| Tae Mahi | -50°C ~ 100°C | Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 37 | Momo Tae | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Tiaki Ingoa | - | Te Poari Whare | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Feature Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) | Ngā āhuatanga | Mounting Brackets |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Whakatauranga onamata | 5A |
| Momo Hoapā | Signal | Whakaaetanga Mea | - |
| Puka Puka Whakapā | Machined | Whakaaetia te Poaka Whakaoti | Flash |
| Whakautu Whakamutunga | Gold | Momo Hononga | Receptacle, Female Sockets |
| Kāhua Hononga | D-Sub | Tae | White |
| Te Whakauru Backset | 0.370" (9.40mm) |