| Tau Wae | 173-E25-211-001 | Kaihanga | NorComp |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5068 pcs | Pepa Raraunga | 173-E25-211-001.pdf |
| Waea Wire | - | Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder | Rahi Rahi, Tahora Hononga | 3 (DB, B) |
| Rauemi Tae, Whakaoti | Steel, Yellow Chromate Plated | Raupapa | 173 |
| Tae Mahi | -50°C ~ 100°C | Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 25 | Momo Tae | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Tiaki Ingoa | - | Te Poari Whare | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Feature Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Whakatauranga onamata | 5A |
| Momo Hoapā | Signal | Whakaaetanga Mea | - |
| Puka Puka Whakapā | Machined | Whakaaetia te Poaka Whakaoti | Flash |
| Whakautu Whakamutunga | Gold | Momo Hononga | Receptacle, Female Sockets |
| Kāhua Hononga | D-Sub | Tae | White |
| Te Whakauru Backset | 0.283" (7.20mm) |