173-E25-111R001
NorCompNorComp
173-E25-111R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 173-E25-111R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.173-E25-111R001.pdf2.173-E25-111R001.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 173-E25-111R001
Tau Wae 173-E25-111R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4983 pcs Pepa Raraunga 1.173-E25-111R001.pdf2.173-E25-111R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Raupapa 173-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1173-25MEA
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae White
Te Whakauru Backset 0.283" (7.20mm)