173-025-112R141
NorCompNorComp
173-025-112R141 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 173-025-112R141
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 173-025-112R141.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 173-025-112R141
Tau Wae 173-025-112R141 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5880 pcs Pepa Raraunga 173-025-112R141.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 173, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 173-125MA
173025112R141
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea -
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae Beige
Te Whakauru Backset 0.283" (7.20mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 5642 pcs
Tikiake: 173-025-112-001.pdf
RFQ
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: SLEEVING 0.787" X 164' SLVR/BLK
I roto i te taonga: 35 pcs
Tikiake: 173-02000.pdf
RFQ
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: SLEEVING 0.630" X 328' SLVR/BLK
I roto i te taonga: 43 pcs
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 5349 pcs
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Whakaahuatanga: SLEEVING 0.709" X 164' SLVR/BLK
I roto i te taonga: 61 pcs
173-025-212R141
173-025-212R141
Tikiake: 173-025-212R141.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel