172-E50-212-011
NorCompNorComp
172-E50-212-011 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E50-212-011
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.172-E50-212-011.pdf2.172-E50-212-011.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E50-212-011
Tau Wae 172-E50-212-011 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 5687 pcs Pepa Raraunga 1.172-E50-212-011.pdf2.172-E50-212-011.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172-E
Packaging - Ētahi Ingoa 128E09F
128E09F-ND
2550FE
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A