| Tau Wae | 172-E50-102-911 | Kaihanga | NorComp |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 12263 pcs | Pepa Raraunga | 172-E50-102-911.pdf |
| Waea Wire | - | Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder Cup | Rahi Rahi, Tahora Hononga | 5 (DD, D) |
| Rauemi Tae, Whakaoti | Steel, Tin Plated | Raupapa | 172-E |
| Tae Mahi | -50°C ~ 100°C | Tau o nga Rarangi | 3 |
| Tau o nga Tauranga | 50 | Momo Tae | Panel Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable | Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant | Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Board Lock, Grounding Indents | Whakaahuatanga Taipitopito | 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Whakatauranga onamata | 5A | Momo Hoapā | Signal |