172-050-242R001
NorCompNorComp
172-050-242R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-050-242R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: 172-050-242R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-050-242R001
Tau Wae 172-050-242R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8909 pcs Pepa Raraunga 172-050-242R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1650FNA
172050242R001
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Beige
Te Whakauru Backset -
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4621 pcs
Tikiake: 172-050-281-001.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 8923 pcs
Tikiake: 172-050-242-911.pdf
RFQ
172-050-242R031
172-050-242R031
Tikiake: 172-050-242R031.pdf
172-050-242R021
172-050-242R021
Tikiake: 172-050-242R021.pdf
172-050-242R011
172-050-242R011
Tikiake: 172-050-242R011.pdf
172-050-242R911
172-050-242R911
Tikiake: 172-050-242R911.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel