172-037-183L001
NorCompNorComp
172-037-183L001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-037-183L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 172-037-183L001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-037-183L001
Tau Wae 172-037-183L001 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 13071 pcs Pepa Raraunga 172-037-183L001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 172, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 12637MA
172037183L001
Tae Mahi -50°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea -
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
172-037-181L021
172-037-181L021
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4883 pcs
Tikiake: 172-037-181L021.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
I roto i te taonga: 5776 pcs
Tikiake: 172-037-182-011.pdf
RFQ
172-037-183L011
172-037-183L011
Tikiake: 172-037-183L011.pdf
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Tikiake: 172-037-201-021.pdf